Şifacılar, Danışmanlar, Terapistler ve Sağlık Personeli için Ölçme ve Değerlendirme Hizmeti

Eğer bir şifacıysanız şifa konusundaki durumunuzun dışarıdan eğitilmiş gözler tarafından, tarafsız bir şekilde değerlendirilmesi önemlidir. Sağlıklı Şifacılık İnisiyatifi olarak şifacılar için Ölçüm ve Değerlendirme yapıyoruz. Bir çok şifacı ile kontağınız sırasında birbirinizi kontrol etmeniz toplum sağlığına etkinizin olumlu kalabilmesi için önemli bir güvenlik önlemidir.

Şifacıların çoğu ayakları yere basmayan kurgular ve tutarsız fikirler ile hareket ettiklerine dair ithamlar almaktadırlar. Toplumun bu yönde karşı ehliyetsiz şifacılara karşı haklı bazen ise ehliyetli olmasına rağmen anlayışsız olduğunu görüyoruz. Bu yönden hem toplum geneline yaygın güven problemlerinin çözülmesi hem de mesleki hayrın sürekliliği için birbirimizi kapsamlı bir usül ve itina ile değerlendirmemizin bir çok kazanımı vardır.

– Ehliyet, Yetkinlik ve Yeterlilik Değerlendirmesi
– Kundalini Ölçümleri
– Sezgisel Yetiler
– Şifa Eğitim Seviyesi
– Sabit Kundalini
– Arketipler ve Astroloji
– Şifa Gücü
– Holistik Denge
– Holistik Sağlık
– Çakra ve Aura Durumu
– Nurani Kaliteleriniz
– Psikolojik Durum ve Yapı
– Karma ve Hizmet
– Geçmiş Yaşamlardan Taşınanlar
– Temaşanız – Alan Tesiriniz

Check-Up yaptırmak gibi düşünün. Şifa ve Sağlık doğruluk, basiret, sabır ve güven isteyen bir konudur. Bu yönden bütün şifacılar, doktorlar, hemşireler, terapistler, psikologlar, psikiyatristler, astrologlar, kişisel gelişim uzmanları ve danışmanlar için toplum sağlığına olan olumlu etkilerini garantiye almak için herşeyden önce kendimizin sağlıklı ve şifa yayabilir durumda olduğumuzdan emin olmamız gerekir.

Sayfamız üzerinden doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Yorumlarda açık bir şekilde değerlendirilmek istiyorsanız yorumlara da yazabilirsiniz.

Ayrıca Ölçme ve Değerlendirme hizmetimizle birlikte genel aktivasyon, bakım, güçlendirme ve dengeleme hizmetlerimizden de ücretsiz (dilerseniz bağış karşılığında) faydalanabilirsiniz. Rehberlik ve mesleki hayrınız için acil olan eğitim, terapi, danışmanlık, karmik doğrulama ve hizmet ihtiyaçlarınız için de yardımcı oluyoruz.

https://www.facebook.com/sagliklisifacilik/

Reklamlar

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s