Şifalı Şarkılar – Anlayıştan Dem Vuranlar #2

Aşk elçilerimizden Tarkan şarkılarının sözlerini sanki Allah’a veya Allah’tan yazılmış gibi dinlediğim zamanlarda Vazife ve İlahi Aşk yollarıyla ilgili önemli içgörüler edindim. Majikal kalite açısından Tarkan şarkılarının Dua Kanalları olduğunu düşünüyorum.

Akıllara ve gönüllere şifa olan ama feleğin tekerinin gidişatını etkileme yönünde en şiddetli şarkılarından biri olan Sevdanın Son Vuruşu, alimine Simya’da Kurşunu Arındırma, Gümüş ve Altına kadar işlemeye dair sırlara değinmektedir. Bu meseleler hiç de çiçek böcek değil. Mevsimlerde Astrolojik döngülere de işaret vardır.

Karma isimli albümünde Regresyon ve Tövbe Kapılarına sırları rehber kitap gibi anlatmaktadır.

Ve son olarak da Kalpten Kalbe iletişimler için,

 

Enochian Maji ilminden özellikle güç alan Muse grubu İlham Kanalı duruluğu açısından çok önemli niteliklere sahip. Hakim Bey ve Serapis Bey’in özellikle ilgilendiği Muse Anjelik Eğitimlerden geçen İnisiyeler için önemli bir rehber olmakta, vazife/dua kanalı ve dönüştürücü tesir olarak göze çarpmaktadır.

Şuursal doğum terapilerinde özellikle kaotik hallerde ve duygusal yoğunluklardan geçişler sırasında tavsiye edebileceğim;

İnsanlığın ve Dünya’nın çilelerini empatiyle almaya başladığınızda histerik krizler olması doğaldır. Kendinizden daha da öteye açılıyorsunuz sadece. Paroketh/Ego peçesinin geçişi biraz atmosferden ayrılmak gibidir ancak sonunda ışıl ışıl yanan bir kalp çakraya sahip olursunuz.

Hakikat Aşıklarına, VTA Aethyr’i ile ilgili inceliklere de bu şarkıda şahit olabilirsiniz.

Radiohead’in zebanilerle imtihanı. Zamanında şarkılara acayip şeyler yaparak karabüyüye bulaşmışlardı. Uzun süre depresyondan çıkamadılar, ama çıkışlarında da şifalı şarkılar yapabildiler. Zebani kırbacı güzeldir, imtihandır, yerseniz ve mesajı alırsnız kazançlı çıkarsınız.

En nihayetinde imtihanlardan geçildikten sonra özgürlükler de gelir, çakralar da lotus çiçeği gibi açılır.

 

Majikal ve Psişik hareketlenmeleri yerinde güzel bir şekilde anlatan Purity Ring – Belispeak

 

Devlerin Aşkı büyük olur, ancak aslında bu aşkların içinde Akl-ı Selim kalabilmek de devlik belirtisidir. Hem akıllara hem gönüllee şifa olan ve sembollerle icazetine uygun bir şekilde örgülenmiş bu aşk şarkısında majikal üstünlük belirtilerine rastlayabilirsiniz. Nakaratı olan “I’m in love with truth.” uzun zamandır mottom gibidir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s