Ejakülasyon Yanılgısı – Vajroli Mudra – Sağlıklı Cinsellik

Cinsel enerjinin korunması farkındalığınızın ve zihninizin yüksek kapasitede kalması, görünmeyen alemlere dair meselelerinizi anlamanız için önemlidir. Cinsel enerjiyi korumak farkındalığınızı da korumanızı sağlar. Cinsel ilişki sırasında bu enerji yükseltilip dönüştürülebilir. Ancak yanılgılardan uzak bir yaşam için cinsellikle regresyon çalışmaları bir arada yapılmalıdır. Uyandırılan ve yükseltilen enerji geçmiş yaşamlarından gelen karmik yükü de uyandıracaktır. Ancak olaya bilinçli yaklaşmak bu karmik yükü de ziyadesiyle kolay çözümlemenize yardımcı olur.

Gün içinde tükettiğiniz besinlerin %40’ı meni, sperm ve yumurtaların üretimi için kullanılır. Bu herkeste bulunan üreme, ölüm, soyun devamı, genetik evrim gibi güdülerle ve konularla bağlantılıdır. Genetik ve cinsel malzemenin üretimi soyun devamlılığı gibi içgüdüsel önem taşıyan bir konu olduğu için vücut ekstra çaba gösterir.Çocuk sahibi olma gibi bir planınız yoksa spermlerin içine sıkışan enerjinizi boşalarak atmak yerine, vücudunuza nefesinizle taşıyarak kendinizi besleyebilir, aklınızı ve duygularınızı ilerletebilir, özgürleşebilir, kendinizi güçlendirebilirsiniz.

Cinsel enerjinin bu şekilde yükseltilmesine simya ilmi içinde süblimleştirme denir. Böbrekler, Bademcikler ve Yumurtalık/Testislere birlikte odaklanarak bu iş çok kolay yapılır. Bu organlara nefesinizle odaklandığınız zaman sıkışmış/paketlenmiş enerjinin salındığına şahit olursunuz. Bu enerjiyi vücudunuzun geneline veya enerjiye ihtiyaç duyan organlara yollayabilirsiniz. Bu sağlığınızı/zindeliğinizi korumanıza ve dinç kalmanıza çok yardımcı olur.

2a111b79e10dfd04f292b71d6fcd466c[1]Evli değilseniz ve çocuk sahibi olmak istemiyorsanız, bilinçaltınızı enerjiyi daha farklı şekilde kullanmaya şartlandırabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayacaksanız sperm ve yumurta üretimine çok ihtiyacınız yoktur. Şartlandırmalarla birlikte günlük enerjiniz cinsel hücrelerin üretimi yerine geri vücuda yayılabilir. Bir kadın bu şekilde regl olmayı durdurabilir ve başka doğum kontrol önlemleri almasına gerek duymaz. Bu durum nefsani doğayı zaptetme konusunda ele alınabilir.Vücudunuzda enerji ihtiyacı olan yerleri beslemek, zayıf kalan veya hasar almış organları onarmak için cinsel malzemeniz ve enerjiniz çok önemli bir kaynaktır. Özellikle eterik enerji kaynağı olan cinsel enerji, süblimleştirilerek duygusal, zihinsel ve daha üst-ince-sübtil enerjilere dönüştürülebilir.Boşalmak yerine cinsel enerjinizi içinizde tuttuğunuzda kendi içinizde büyürsünüz.

Kadınlar biyolojik doğaları gereği cinsellikte 45 dakika kadar bir süre içinde ısınmaya başlarlar ve kendilerini orgazma hazırlarlar. Bu aslında erkekler için de geçerlidir. Bu süreden sonra iki cinsiyet için de çok sayıda orgazm yaşamak mümkün hale gelir. Bu türden cinsel deneyimlerin içinde şifa, sağlık, bereket, aydınlanma, güzellik, adalet, dönüşüm ve türlü olumlu niyetler, enerjinin de yönlendirilmesini sağlar. Cinsellik sadece cinsellik için değildir, aile ve ilişkilerin de sağlığını korur.

Boşalmak tatmin edici bir deneyim değildir, aslında bir enerji kaçağıdır. Sperme   sıkıştırılan enerji çok değerlidir. Tatmin edici olan enerjiyle dolmanızdır, enerji kaybetmeniz değil. Prostatta olan yoğunluk erkekte dirayet eksikliği durumunda boşalma refleksini tetikler. Ancak enerjinin yoğunlaşıp gerildiği yerde en nihayetinde yeterli yükleme yapılınca enerji salınır ve orgazmlar gerçekleşir. Erkek için de sayısız orgazm çeşidi vardır.

Bir erkek boşalmadığı zaman sayısız türde ve çeşitte orgazm deneyimine kapı açar. Boşalma refleksini kontrol edebilmek tek seferde öğrenilmez. Dirayet ve özdenetim gerektirir. Cinsel olarak başarılı olmak bir erkek için çok elzem bir sabır, sebat, inanç ve direnç sınavıdır. Cinsel ilişkiden yeterli şifa, simya, bereket, dinçlik, sağlık kazanımları alabilmek için cinsel eylemin en az 1 saat sürmesi makbuldür. Bu süre çiftin orgazm yaşarak tatmin olması için de gereklidir.

Yoga’da Vajroli Mudra hareketi çişinizi tutar veya akışını keserken yaptığınız harekettir. Bu hareket  cinsel enerjinizi vücuda pompalamanızı sağlar. Bu harekette PC kası ve Perineum/Prostat aktifleşir. Cinsel enerjiler ana kanala ortalanır. Prostat bölgesine sıkışma yapan gerilim rahatlar. Erkek tarafından her yapıldığında ereksiyonu bir kademe düşürür ve cinsel ilişki süresini uzatmak için sıklıkla yapılır. Kadınlar için de vajina içindeki tansiyonun azalmasını sağlar ve erkeğin içerde rahat edebilmesi için kadının da vajinadaki tansiyonu vücuduna yayması önemlidir. İki cinsiyet için de cinsel ilişkiyi uzatmak ve cinsel enerjiyi vücuda yaymak için çok önemli bir harekettir. Cinsellik Sırasında Omurga Nefesi, Mikrokozmik Yörünge veMula Bandha gibi hareketler ile birlikte yapılması tavsiye edilir.

Erkekler için cinsel ilişki ve eylemleri boşalmadan bitirmek kasık ve pelvis bölgelerinde şiddetli ağrı ve kramplara sebep olmaz. Bu duruma sebep olan bu bölgelerdeki özellikle cinsellik ve kök-sakral çakra ile ilgili blokaj-tıkanma-tortu ve genel negativiteden kaynaklıdır. Özellikle bu bölgelere içgözlem ve öz-şifa çalışmalarıyla yaklaşarak, bu bölgedeki blokaj ve yükleri arındırmanız-temizlemeniz-dengelemeniz-şifalandırmanız ve dönüştürdükten sonra ejaküle olmamak ağrı-sancı gibi problemler yaratmaz. İlk başlarda yine kasık-pelvis bölgesinde acı-sancı çekilebilir ancak Vajroli Mudra, Mikrokozmik Yörünge ve Mula Bandha ile enerji yükseltildiği sürece bu bölgelerde sıkışmalar azanır ve bir noktadan sonra yaşanmaz. Özellikle bu bölgelerdeki kas, kemik, sinir ve çakralara yaşanan orgazmlarla da arınma-şifalanma süreci hızlanır.

 

Yazımıza Yüklü Olan Şifa Çalışmaları – AuRaMa Kundalini Şifa prosedürlerinin gerçekleşmesi için uygun zamanınızda uzanıp niyet ederek çalışmaları başlatabilirsiniz.

– Kök Hizalama ve Canlandırma

– Pelvik Taban Dengeleme

– Kök Çakra Bakımı ve Simyası

– Cinsel Kanalların Arındırılması ve Onarımı

– Cinsel Travma ve Blokaj Temizliği ve Şifalandırma

– Kök Hücre Şifalandırma ve Geliştirme

 

 

 

 

 

Reklamlar

5 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s