Terapist ve Danışman Yeterliğini Ölçmek için Enerji Okuması

Yardım almak için gitmeyi düşündüğünüz terapist/danışmanların enerji alanlarını/auralarını mutlaka tarayın ve okuyun. Aynısı Enerji, Şifa, Ruhsallık gibi konularda eğitim, seminer ve atölye düzenleyen şahıslar için de geçerlidir.

Bu konularla ilgili bilgileri alırken Tzaphkiel ve beraberindeki Aralim Melekleri yardımcı olabilirler. Önemli konular hakkında soru sorduğunuzda muhakkak cevaplarlar. Bu melekler özellikle karmik durum hakkında bilgi verirler.

Enerji okuması yaparken dikkat edeceğiniz şeyler. Önce önyargılarınızı tamamen kaldırın. Önyargılar hem pozitif hem de negatiflerdir, ikisini de kaldırın. Kendinizi toprakladıktan sonra nötr enerjiyle şarj edip tarafsız bir gözle bakın. Niyetinizde bu kişinin yeterliği bağlamında ölçüm yapmak istediğinizi belirtin.

Sabit Kundalininin Hizası – Boğaz Çakradan yukarı çıkmıyorsa, konu hakkında eğitim verebilmek için yeterli deneyimi yoktur. Yanlış bilgi verebilir ve bilgi kalabalığı yapabilir. Manevi olguları yanlış yorumluyor olabilir. Şifa yetenekleri Kalp çakradan itibaren kademeli bir şekilde açılır ancak bu kişinin kendisine ve yakın çevresine yetecek kadar enerji sağlar. Boğaz çakrada önemli bir güçlenme yaşanır ve kişiye yetkinlik, yeterlik ve sezgisel doğruluk sağlar. Bu kişinin kendini saflaştırabilmesinden kaynaklıdır. Boğaz çakrada işini tamamlamış bir sabit kundalini durumunda saflık kazanılmıştır. Sabit Kundalini’nin yükseklik seviyesi kişinin tekamül derecesini gösterir.

Kuyruk sokumundan aşağı uzanan ve negatif enerji taşıyan bir kuyruk varsa, bu kişi muhtemelen psişik güçlerini kendini gösterdiğinden çok daha tezat bir şekilde kendi menfaatine kullanıyor ve insanları bu uğurda kandırıyor veya manipüle ediyor olduğu içindir. Ruhsallık öğretilerine kesinlikle vakıf değildir.

Enerjide dengesizlik ve sarsıntılar okuyorsanız bu kişinin enerjetik durumu şifaya elverişli değildir ve sezgileri doğru değildir. Ruhsal olarak da hamlık belirtisidir. Cinsel enerjinin de tek cinsiyete yoğunlaşması veya kusurlu cinsel organlar, yetersiz şifa kapasitesine işaret eder.

Kalpte Batma gördüğünüz kişilerin şifadan çok zararı olabilir. Bu durumlarda özellikle hayata ve şifaya ihanet durumu vardır. Vicdani problemler, nefret, haset, öfke ve aşırı gurur durumlarından kaynaklı olaylar sonucunda kalpte batma yerleşir.

Ayakta durun ve kişinin dengesini ölçmek için kendinizi serbest bırakın. Eğer çok sağa-sola çekiliyorsanız veya düşer gibi oluyorsanız bu kişiyi uyarmanız daha yerinde olur. Kişi ortadaysa vücut postürünüzün nasıl olduğuna dikkat edin. Pozitif terapist/danışmanın hayat enerjisinin kendine yetebilmesi ve taşabilmesi önemlidir.

Aura sınırlarına da bakmak önemlidir. Auranın yerden aşağı iniyor olması kişinin ve bilgisinin ayaklarının yere bastığını gösterir. Eğer aurası havalanıyorsa, sizde çok uçma hissi yapıyorsa bu kişi Dünya’dan çok uzakta ve boş konuşuyor olabilir.

Sakral çakranın durumu da önemli bir detaydır. Ailevi problemler yaşayıp yaşamadığı da önemlidir. Kan bağı olduğu kişilerle doğru ilişki kuramayanlar kendi sıkıntılarından kaçmak için terapi/danışmalık verebiliyorlar.

Negatif durumlarda Bit Yenikleri, Parazitler, Karaltılar, Çatal Dil, Vampir Diş, Hortum, Kancalar, Zincirler, Çürük veya Kötü Koku gibi durumlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarda Tzaphkiel’den başlarına gözetmen ve zebanilerin gelmesini talep edebilirsiniz. Şahit olmanız duruma müdahale edilmesi için de gereklidir. Durumu elbet siz de zaman zaman gözetlemek isteyebilirsiniz, evren gerekli ayarlamaları yapar.

Zebaniler negatif varlıklar değillerdir. Zebani kırbacı şifalandırmalıdır ve negatif unsurları pozitife çevirmelidir. Zebaniler enerji okumalarında gördüğünüz dengesizlikler hakkında gerekli arındırma dengeleme, doğrulama, hizalama ve dönüşümlerin yapılmasını sağlarlar. Hür iradeye karışma yetkisine sahip görevlilerdir. Gerektiği yerde de zorlama, iradeye müdahale, azap verme ve cezalandırma yetkileri vardır. Özellikle hayat ve şifa gibi önemli bir konuda şifacılık mesleğinin usülüne uygun yapılabilmesi için Zebaniler yetkinliğe ermemiş ve kaş yaparken göz çıkaran bireylerin profesyonel yaşamdan uzaklaştırılmasını sağlayabilirler.

Pozitif durumlarda Işıltı, Rahat Nefes, Sükunet, Temiz Işık, Berraklık, Duruluk, Göğüs Açılması, Şarkı Söyleme İsteği, Güler Yüz, Neşe ve Sağlamlık gibi durumlar gözlemleyebilirsiniz. Hatta merhaba deyip konuşmaya bile başlayabilirler.

Enerji okuması yaptığınız süre içinde kişiye ait duygulanımlar ve düşünceleri hissedip duyabilirsiniz. Bunların karakteri, tonu, şiddeti de haliyle önemlidir.

Reklamlar

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s