Büyü Bozma Tekniği / Implantlar ve Çipler / Büyülerin İçeriği

Büyü bozarken Başmelek Tzaphkiel (Kesfeyail), BM Raphael (İsrafil), BM Metatron ve Aralim Meleklerinden Caliel’i çağırarak yardım alabilirsiniz. Bu meleklerden herhangi birini büyü bozma çalışmalarında çağırabilirsiniz. Melekleri gönülden temiz niyetinizle çağırdığınızda yanınıza gelirler. Çağırdığınız melekle selamlaşarak varlığını onaylayın ve arkadaşınızla muhabbet eder gibi dikkatinizi de vererek muhabbet edebilirsiniz. ikayetinizi arkadaşınıza anlatıyor gibi anlatabilirsiniz.

Yedirme İçirme Yoluyla Yapılan Büyüler

Başkaları size yedirme-içirme yoluyla büyü yaparsa hem ayrıştırma hem de koruma göreviyle bilinen Mide Çakranıza içinizde size ve bütüne faydası olmayan niyet ve enerjileri çıkarma talimatı verebilirsiniz.

Mide Çakranız neyin size ait olup olmadığını bilir ve Kalp Çakranızla birlikte bütünlük için engel veya zarar teşkil edecek enerjileri ayrıştırır, etrafında koza benzeri yapılar örterek kilitler ve bünyenizden dışarı atar.

Böylece Manipura-Mide Çakranıza talimat vererek diğer yollarla yapılmış ve alanınızı-auranızı etkileyen büyüleri de tespit edebilirsiniz. Mor, Ultraviyole ve Ultramarin renkte ışık ve alevler bu türden zararları kaldırmak, temizlemek ve hasarı onarmak için uygundur. Bu genetik malzemenize yapılan büyüleri de etkiler.

Genetik Malzemeye Yapılan Büyülerde

Genetik malzemenize (saç, sakal, tükürük vs.) alınarak büyü yapıldığını düşünüyorsanız. Büyünün bozulması için sizden alınan saç ile manevi bağ kurmak (proxy link) için bir saç telinizi alın. Bu üzerine büyü yapılmış olabilecek bütün saç parçalarıyla bağlantı kurmak için yeterlidir. Bu şekilde sizin genetik malzemeniz üzerine yapılmış bütün büyüleri bozmaya niyet ederek üfleyin.

Allah ve başlarına El takısı koyarak Alim, Adl, Müntakim, Ğaffar, Ğaffur, Müheymin, Kahhar isimlerini zikrederek saça yüklendiğini ve buradan da büyü yapılmış olan saçlara akıp isimlerin diğer saçlara da sıkıca yerleştiğini ve isimlerin manevi işlevlerinin aktifleştiğini imgeleyin.

Sizden büyü yapma amacıyla alınan/çalınan genetik malzemelerle eterik ve ruhsal bağlarınızın koptuğunu da olumlayın.

Büyü Bozucu ve Koruyucu Tılsım

İsterseniz sekizgen veya sekiz-köşeli yıldız şeklini (octagram) bir kağıda çizip isimleri köşelerine yazabilirsiniz. Arapça veya Türkçe fark etmez. Esma’ül Hüsna Arapça olduğu kadar Türkçe anlamlarıyla da zikredilebilir. Tanrı’nın isimlerinde Dil sınırı yoktur. Kendi isminizi ya da üzerinden büyü bozacağınız kişinin ismini şeklin ortasına yazabilir, saçınızı da bu şeklin ortasına bırakabilirsiniz. Ayrıca bu büyülere karşı koruyucu bir tılsım olarak da kalabilir.

Image result for octagram
İçiniz rahat ettiği adette zikir yapabilirsiniz, bu konuda kural koymuyorum. Üzerinizde hafifleme hissetmeniz ve normale dönmeniz daha önemlidir. Bence bir Kafirun suresi okumak veya Gümüş Mor/Ultramarin Alevle enerjiler çözününe kadar imgelem yapmak da yetiyor. Haliyle büyüleri bozmanın bir çok yolu vardır. Önemli olan ne büyüsü yapıldığını tespit etmektir. Bu da hayatınızdaki aksiliklerden ya da büyülerin vücudunuzda etkilediği yerlerden anlaşılır.

Tzaphkiel ve Caliel tarafından yapılan büyülerin de Karma, İlahi Adalet ve Hür İrade yasaları uyarınca bozulma, kefaretinin de yapan ve yaptırana ödetilme, zararların da telafi edilme süreci başlar.

Büyülerin İçeriği

Eğer bu konuya daha detaylı yaklaşmak istiyorsanız. Üzerinizde büyü olup olmadığını Tanrıya ve Meleklere sorun ve bu büyünün nereye yapıldığını size göstersinler. Büyünün nereye yapıldığı büyünün anlamı ve etkisi ile de alakalıdır. Büyünün ne büyüsü olduğunu biraz da konumundan ve manevi yükünden anlarız.

Haliyle kasıklara yapılmış bir büyü birisinin cinsel enerjisini tıkamak veya çalmak içindir. Kısmet büyüleri de sakral ve kalp çakralarda gözükebilir. Yolunu kesme/yol kapama büyüleri bacaklarda belli olur. Ayrıca prangalar ve zincirler gibi hissedilen ağırlıklar da kişiyi pasifleştiren büyülerdir.

Her büyü içinde Mana denilen yük barındırır. Bu Mana haliyle genel olarak kullandığımız mana kelimesiyle de çok yakından alakalıdır. Mana yükünün içinde Duygu, Düşünce, Niyet, Varlıksal Enerjiler (İblis, Melek, Zebani gibi bir varlık), Astrolojik-Elemental enerjiler olabilir. Ayrıca Tanrı isimleri de zikrederek mana yükü yapılabiliyor. Büyüyü oluşturmak için Manaya form vermek ve enerjiyi niyetler ve düşüncelerle belli bir işe şartlandırma yapılır. Bunlar içinde bağlar, düğümler, kilitler, zincirler ve bilimum nesne ve araç gereç ile birleştirerek bir takım düzenekler yapılabilir.

Yeni moda karabüyülerin arasında implantlar, çipler, gözetleme cihazları, konsantrasyon bozucular, etiketleyiciler gibi eterik düzenekler de olabiliyor. Bunları ses ve titreşimle de kırmak mümkündür. Özellikle tik, tetik, seğirme, kanal tıkanması hissedilen bölgelerde bu türden implantlar olabilir.

Ancak bu meseleler gerçek anlamıyla Maji ilminin tamamı olarak görülmemeli. Burada Octagram sembolü belagat, analitik ve kavramsal düşünce geliştirmek; zihni ve hafızayı güçlendirmek; tasarı ve düşüncelerinize ölçü getirmek için de meditasyon yapmaya uygun bir semboldür. Kendiniz sürüsüne bereket başka bir çok manasını da keşfedebilirsiniz.

Maji İlmi hakikatinde Ruhsal Büyüme ve Olgunlaşma’dır. Ruhsal güçlere sahip olmak sürecin içinde sadece bir parçadır. Mevzu derin ve zaman/mekan sınırlarını aşkın bir şekilde bütüncül olarak incelenmeli ve yorumlanmalıdır.

Reklamlar

1 Comment

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s