Şifalı Müzikler – Cin Çıkartan Şarkılar #1

Siz de kendi keşfettiklerinizi lütfen yorumlara ekleyin.

Sabır selamete giden bir yoldur. Hz. Süleyman ve Mısır Tapınaklarının terbiyesinden geçen arkadaşlarımızdan bize çok güzel bir toplumsal eleştiri. Bilim devriminin de haberini veriyorlar. Goetia majisinin güzel bir kullanımına örnektir.

 

Aykırı ve Marjinal kimliğiyle ün salan Başzebanilerden Chris Corner’ın mistisizmin ve majinin iyice derin sularına daldığı yerde karşılaştığı meselelere verdiğimiz cevaptır. Global Politika ve Bütüncül Hayati Meseleler içinde işlerin bazı kibir kumkuması kuduruk şahsiyetlerin kendini koruma güdüsü tarafından daha da kızıştığı yerlerde bir Işık yakmak isteyenler Şedid Nurunuz bol olsun.

 

Sevginin namazını kılmak zorlayıcı deneyimler içinde daha da akıllanmamızı sağlarlar. Bazen insanların hatalarını, kusurlarını ve saldırılarını görmeyecek kadar sevebiliriz. Karşımızdaki bizi seviyor gözükürken, ancak kendisi biliyor olabilir sevip sevmediğini. El-Cevap

 

Lana Del Rey’in Okkült ilimler ve Anjelik Maji ile imtihanı.

 

İlahi Varlığın ölümsüzlüğüne işaret eden şarkımız. Melekleri yaşattığımız yerde ölüm biter. Tanrının güç şehveti herkesten daha boldur da öyle edinir mutlakiyetini riyakarın yorumunda ve gözünün önünde.

 

Herkesin delirdiği yerde gözü açılıp herkesin delirdiğini farkeden arkadaşlarımızın yaşadığı krizlerde… Anlıyoruz.

 

Kundalini, Simya, Allah, Hakikat, Ruh, Şifa gibi konularda ahkam keserek, kendi bilgi ve becerisini ölçmeyip, yakalanmaktan korkutğu için profesyonel arkadaşlarından bile kaçınan şifacıların Kurşunlarını Altın veya Gümüş yapmadan, daha Nardan geçmeden, hezeyanlar içinde toplumsal sağlığa zarar verenlere karşı Gülşen Ana Tanrıça Kundalini ile helalleşip bütünleşti ve Zebani oldu. Bangır Bangır bir Samadhi tecrübesi oldu onun için.

 

Durum Raporu Gibidir… Şifreyi çöz Neo, şifreyi çöz. Beyaz Tavşan hadi.

 

Dünya’yı hepimiz için daha güzel daha mutlu bir yuva haline getirmek için Öfkenizi Sevgiyle işleyin. Güzel bir öfke adalet getirir.

 

Anlayışının travmalarından öfkeli çıkışları içinde öfkenin de ne kadar gerekli olduğunu anlamanın anlayışıyla ilham alınan bir şarkı da Sevgi ve Şifa’nın sırları ve Hikmetleri de gizli.

İnsan’ın merhametiyle birlikte akan İlahi Rahmete meditasyon yaptığımızda karşılaştığımız…

 

Gizli Rehberlerinize selam edin. Şakşakçı Gurular size gündelik hayatınızda yardım mı ediyor, zeval mi getiriyor. Sözde gurulara Diren İnsanlık!

 

Sizi kandırmaya kalkışanlara karşı dikkatli olun. Dürüstlük sizi koruyacaktır.  Kimsenin sizi suistimal ederek üzerinize basıp kendini yüceltmesine izin vermeyin.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s