Oto-Regresyon Işık Odası

Gece yatmadan önce Oto-Regresyon Işık Odasını Auranızın etrafına yerleştirilmesini Allah’tan, BM Tzaphkiel (Kesfeyail), BM Raphael (İsrafil) ve Şifa Meleklerinden talep edebilirsiniz. İçsel bilginize güvenin. Bir arkadaş veya bir şifacı ile muhabbet eder gibi kalp ve taç çakranızdan konuşarak iletişim kurabilirsiniz.

Not defterinizi yanınızda bulundurun. Rüyada regresyon çalışması yapma ve sabah uyandığında geçmiş yaşam anılarını hatırlama niyetinizi belirtin ve uyandığınızda rüyanızı hatırlamasanız bile hatırladığınız ve o an gelen izlenimleri bir kenara not alın.

Oto-Regresyon Işık Odası

Uyurken ve uyuduğunuz sırada bedeninizi rahatlatır ve manevi bedenlerinize regresyon çalışmasında açığa çıkabilecek negatif duyguları çözümleyecek ve manevi bedenleri şifalandıracak şifa ışığı ve koşulsuz sevgi yüklemesi yapar. Aurama başlangıç için Pranik Tüp Hizalama, Çakra Temizleme-Dengeleme-Hizalama-Uyumlama-Tonlama ve Işık Yüklemesi yaparak genel bedene yaygın bir titreşim yükseltmesi yapar.

Uyku esnasında şu anda mevcut en önemli karmik konunuz veya probleminizle ilgili olarak karmik kaydınız bedeninizde tespit edilir ve açılır. Astral Işık Bedende zamanda bu kaydın olduğu ana taşınırsınız.

Geçmiş yaşam kayıtları temizlendikten sonra karmik bedendeki olumsuz yükler temizlendikten sonra, Allah ve İlahi Nizam ile durum ilahi ve evrensel yasalara göre değerlendirilir, yeniden yapılandırılır ve onarılır. Burada özellikle adalet, vicdanen özgürlük ve hür irade önemlidir. Bu çalışmada öze sabitlenmek ve doğru bilgi alabilmek için ışık beden bütüncül olarak hizalanır ancak süreç içinde gündelik hayatınızda da aktif katılımınız irade ve karma bedenlerinizin gelişimi için önemlidir.

Geçmiş yaşam anısında önemli olan hususlarla ilgili olarak Yaratıcının bütünün en yüce hayrına en az direnç gösteren yolla uyumlu nitelikte duygu, düşünce ve inanç yüklemeleri ve doğrulamaları yapılır. Bu doğrulamalar sabah günlüğünüzü tutarken, gün içinde veya konular cereyan ettiği zaman içsel bilginizden açığa çıkar.

Çakralara ve manevi bedenlere yapılan temizlik ve şifalanmalardan sonra olumlu değişim göstermesi için ideal plandan bütünün hayrına en uygun olacak şekilde sizin de aktif katılımınızla Aurama enerjisi yapılandırma ve dönüşüm çalışmaları başlatarak Regresyon çalışmasıyla açılan potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olur.

Reklamlar

2 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s