Sağlıklı Şifacılık Gönüllüler Arıyor

Sağlıklı Şifacılık bir eğitim ve araştırma alanı olarak sanal, metafizik ve birebir hizmetlerini arttırmak için gönüllü takım arkadaşları arıyor. Sağlıklı Şifacılık İnisiyatifinde gönüllü olmak toplumun üzerindeki karmik yükleri kaldırmak için önemli bir kapı olduğunu düşünüyoruz. Şifa yeteneğine sahip olmanın bu yeteneği sorumlu bir şekilde toplumsal alanın da ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik akmasının önemi büyük. Alma-verme dengesinin ötesinde toplumun sağlığı, verimi ve refahı için de herkesin mevcut yeteneği ve kapasitesi dahilinde vicdani bir yatırım yapması ve gönülden emeğini koymasının bütüne faydası büyük olacaktır.

Bütünün hayrı ve toplumda farkındalığın gelişmesi, şifa çalışmalarının yaygınlaşması ve manevi atmosferin rahatlaması için çalışmalarımıza hız veriyoruz. Toplumsal Şifa çalışmalarına katılacak Işık İşçileri, Kanal Medyumları ve Şifacıları grubumuza davet ediyoruz.

Şifacılıkla ilgili her türlü konuda araştırmalarınızı paylaşarak, herkese açık online şifacılık eğitim alanı oluşturabilir ve böylece bu konuda ortak ve merkezi doğrularla ilerleyebiliriz. Paylaşım alanı oluşturmamız ve fikir alışverişinde bulunmamızın bütünün hayrına olacağı kanaatindeyiz. Ayrıca Şifacılık konusunda birlikte tarafsız ve etkili bilgi üretebiliriz.

Günlük-Haftalık-Aylık astrolojik analizler için de gönüllü astrologları aramıza bekliyoruz.

Eğer deneyimli bir şifacıysanız ve öğrenci yetiştirmek istiyorsanız Sağlıklı Şifacılık bünyesinde ders verebilirsiniz.

Websitemiz için de bazı genişletme çalışmaları düşünüyoruz. Makalelerin yanı sıra bir viki sayfası, chat-forum ve eğitim portalı da açma hedefimiz var. Bunun için de gönüllü webmasterlar ve sosyal medyacılara ihtiyacımız var.

Kadronun oluşması halinde Türkiye’nin bir çok ilinde etkinliklerle çalışmalarımızı genişletebiliriz. Bunun için de illerde etkinlikleri düzenleyebilecek edebilecek organizatörleri ve eğitim/seminer yapmaya uygun mekan sahiplerini aramıza davet ediyoruz. Ayrıca etkinliklerimizi gerçekleştirmek için Mekan ve İmkan sağlayan kişileri de aramızda görmek isteriz.

Sağlıklı Şifacılık İnisiyatifi Meetup Sayfası

– Araştırmacı
– Yazar
– Editor
– Çevirmen
– Sosyal Medya
– Astrolog
– Aktif Şifacı
– Kanal Medyum
– Öğretmen & Eğitmen
– Webmaster
– Etkinlik Organizatörü
– Eğitim-Seminer ve Hizmet Mekan Sağlayıcılar

 

Reklamlar

2 Comments

 1. Aslında nasıl bir konuda uzmanlık yada belge istediğinizi bilemedim bioenerji ve danışmanlık vediğim hastalarım var oğuz ceyhan dan astroloji eğitimi alyorum belki banada ihtiyaç olur kim bilir

  Beğen

  1. Mesela evde astral klinik açıp ihtiyacı olan kişilere uzaktan şifa yapabilirsiniz. Bunu Usui Reiki veya Kundalini Reiki 2 seviyesindeki herkes yapabilir. Yaptıkça da şifacılıkta hizmet yoluyla ışık seviyeniz artar ve güçlenirsiniz.

   Ancak çakra problemleriniz var, şu anda biraz Causal/İradi ve Mental beden üzerinde yoğunlaşmanızı bioenerji çalışmalarından önce karmik durumunuzu ilerletmenizi öneririm. Rahatsızken şifa ve danışmanlık vermeyin.

   Şu an Türkiye’de gün içinde 500 kişiden daha fazla kişiye zaten içsel nizam üzerinden ulaşabiliyoruz. BM Raphael ve diğer Başmelekler’in alanları içinde Eğitim, Koordinasyon, Rehberlik ve Uyumlamalar içsel plandan da devam edebiliyor.

   Gönüllülerimizin şu an buluşabileceği fiziksel bir mekan yok. Ama eğer istersen facebook gruplarımız var eğitimlerin bulunduğu. Ancak ortaya ben birşey koymadığım sürece atıl durumda.

   Bir belgeden ziyade Sağlıklı ve Etkili bir Şifa anlayışına daha çok önem veriyoruz. Belgeler Türkiye’de şifacıların ve danışanların akıl sağlığını garantilemedi zaten. Bu yüzden özellikle genç ve öğrenci gönüllülerimizden üniversitelerde bilimsel bakış açısı dahilinde çalışabilen ve Şifa sanatlarını tanıtabilen Öğrenci Klüpleri açmalarını daha önemli bir toplumsal şifa çalışması olarak görüyorum.

   Oğuzhan Ceyhan’ın Karma konusundaki fikirlerini yeterli bulmuyorum ve kendisinin Astro-Simya açısından baktığımda Çakra-Gezegen-Zaman gibi konularda tıkanmalara sebep olduğunu okuyorum. Yaptığı majikal çalışmalarda da Toplumsal Huzur ve Selamet konusu üzerinden çok daha dikkatli olması konusunda kendisini telepatik yollarla çok uyardım. Haliyle temeli ve birikimi sağlam olabilir veya öyle gözükebilir. Ancak bu haliyle de karma konusunda konuşacak son kişilerden biridir, eğitimlerine devam etmesi bile konu dışı olabilir.

   Ancak şifacılık nezdinde Karma’dan Dharma’ya yönelmek; takılmak-kilitlemek yerine çözümcü bir bakış açısı tutmak daha faydalı olur.

   Haliyle Denetleme çalışmaları da Gönüllülerimizden talep ettiğimiz önemli bir konu. Şifa, Astroloji, Simya, Kişisel Gelişim, Yaşam Koçluğu gibi alanların sağlıklı bir şekilde toplumda uygulanması günümüz koşulları için önemli bir ihtiyaçtır. Gönüllülerimizden bu açıdan Regresyon ve İçgözlem-Özşifa çalışmaları ile Adil ve Tarafsız gören ve yorumlayan bir göz geliştirmeleri bizim için önemli.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s