Sezgi Atölyesi

Sezgilerimiz ve Duyu Ötesi Algılama Yetenekleri fizikötesi boyutları algılayabilme araçlarımızdır. Ruhsal deneyimlerde doğru bir yol izlemek için İçe Doğma, Telepati, Empati, Durugörü, Duruişiti gibi yetenekleri geliştirmemiz önem taşımaktadır. Sezgiler herkeste vardır, ancak bunun farkındalığı kişinin sezgilere ne kadar yoğunlaştığı ile doğru orantılıdır.

Zihnimiz ve enerjinin doğasını ve tabi olduğu yasaları yasaları anladığımız zaman sezgilerimizi farkındalıkla geliştirebilir ve netleştirebiliriz. Sezgisel bilgi zihnimizin genel çalışmasının bir ürünü olarak ortaya çıkarlar. Sezgisel yetenekleri kendimizi ve algılarımızın ötesini araştırarak, yorumlayarak ve tanıyarak açabiliriz.

Hayatımızda bir çok konuda karar verirken farkında olalım veya olmayalım sezgilerimize kulak veririz. Çoğu durumlarda mantığımızı zihnimizde mevcut olan inançlara göre yönlendiririz. Zihnimizde bulunan kompleks yapıların dışardan gelen psişik ve duyusal veriyi işlemesi ile sezgiler ortaya çıkarlar. Ancak bu alanda doğru bilgi ve yorumlamanın ortaya çıkabilmesi için projekte edilen duygu ve düşüncelerin süzülmesi gerekir.

Sezgi Atölyesi çalışmamızda zihnimizin az incelenen ama hayati önem taşıyan sezgisel doğamız tanıtılarak bu yeteneklerin gelişmesi için yapabileceğimiz pratik çalışmalar uygulanmaktadır. Birlik halleri sezgilerin doğrulanması açısından önem taşıdığı için grup çalışmaları yapılacaktır. Bunun yanı sıra sezgiler kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Katılımcıların sezgisel tecrübelerini paylaşarak sezgilerin doğası hem daha bir açıklığa kavuşacak hem de katılımcıların sezgisel konudaki sorunlarına çözüm getirilecektir.

Atölye çalışmamız 5 kişilik katılım sayısına ulaşıldığı zaman yapılacaktır ve katılımcıların ihtiyaçları doğrultusunda tekrarlanacaktır. İstenildiği takdirde özel bireysel ve grup eğitimlerine devam edilebilir. Daha detaylı bilgi almak ve atölye çalışmamıza katılmak için;

E-posta : melihaksoy36@gmail.com
GSM Tel : 0541 212 46 42

Ücret : 100 TL

 

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s