BM Mikail ve Metatron – Mesafe Kapanıyor

İlahi Güç akışının somut planda tesir edebilmesi için olmazsa olmaz koşullardan biri insanın kendi iradesi ile bu güç akışına eylemleriyle kanal olmasıdır.

Birçoğunuz aslında meleksi yönlerinizi açtınız ve dünyada yaşayan insi melekler gibisiniz. Bazılarınız bunun farkında bazılarınız da değil. Ancak buna dair farkındalığın artması durumunda birlik bilincinin çok daha rahat kurulacağını ve ilahi hiyerarşilerin Dünya’da daha koordineli bir şekilde faal olacağını size söyleyebiliriz. Bu açıdan Melekler Düzeni ile İnsanlık arasındaki mesafe kapanmaktadır.

Melekler düzenine katılım herkese açıktır ve bir çok kişi farkında olmadan Melekler düzenleri arasında yer almaktadır. Ancak bir kişinin hakkıyla insi-melek sıfatını alabilmesi için Melekler düzenleri arasından en az bir tanesinin şartlarını tamamiyle yerine getirmesi gerekir. Bu şartların arasında gerekli yeteneklerin kazanılması, sezgisel bilgi akışının doğrulanması, melekler düzeninin ilgili olduğu Esma ve melekelerin Ruhsal Genetik seviyesinde açık olması ve kişinin ışık yayan pozitif bir auraya sahip olması gerekmektedir. Şartların sağlanması için gerekli bilgi, yardım ve eğitimler Melek Düzenleri tarafından sağlanacaktır.

Böylelikle bir melek düzeninin üyesi olarak Dünya üzerindeki varlığı ve eylemleriyle ilahi düzene yakışır bir tesir akışı oluşturabilir. Bir çoğunuzun yaşadığı olaylar ve içinden geçtiği tecrübeler sayesinde bu sıfatı alma ve güzelliğiyle taşıma hakkının olduğunun müjdesini vermek isterim.

Burada ruhsal varlığınızı ifade etme konusunda biraz daha cesur olmanızın önemini vurgulamak istiyorum. Bilgi sahibi olmak burada korkuları ortadan kaldıracaktır. Bunun için Melek Düzenleri ve Hiyerarşiler hakkında bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim. 7 İlahi Tesir Kuşağı, Kabala ve Melek Bilimi hakkında araştırmalar yaparak hangi melekler düzeninin niteliklerini hayatınızda tezahür ettiğinizi, bu düzenin başında hangi Başmeleğin olduğunu, hangi İlahi Tesir kuşağını yansıttığınızı, bilmeniz sizin ilahi güç ve ışığın bir aracı olmanıza çok yardımcı olacaktır. Özellikle 72 Shemhamphorash melekleri arasından doğum gününüze karşılık gelen meleğin Dünyadaki uzantısı olma ihtimaliniz çok yüksektir. Yaşamınızda aynı anda bir çok melek korolarının gücünü de Dünyaya akıtıyor olabilirsiniz. Bu konuda bilinçli olmanız güç akışında bazı psikolojik engellerin ortadan kalkmasına neden olacaktır.

Hayat Ağacının sefirotlarına denk gelen Melekler Düzenleri ve birincil görevleri hakkında kısaca bilgi vermemiz gerekirse; İlahi Kanal mesajlarını doğru bir şekilde verebilir yapıda olan Metafizik anlayışı gelişmiş, Yaratım boyutunda Akaşik Kayıtları okuyabilen insanlar Başmelek Tzaphkiel’in başında olduğu Aralim melekler düzeninden olabilir. BM Gabriel ve BM Kerubiel’in başında olduğu görkemli Kerubim melekleri Elemental güçleri dengede tutabilen ve böylece Ruhsal sezgileri gelişmiş, Akaşik Kayıtlara erişim yapabilen ve çevresine İlahi Işık, Görkem ve Denge getiren yapıya sahip insanlar için uygundur. BM Kamael ve BM Yehuel’in altındaki Seraphim melekleri İlahi Sevgi ve Gücün ifadeleridir ve en karanlık alanlarda bile İlahi Sevgi ile Yüce Yaratan’ın gücünü ifade ettiren ve Yaratım planından uzanan çok güçlü meleklerdir. BM Ratziel’in başında olduğu Auphanim melekler düzeni Karmik yapıları doğrulayan ve düzenleyen, Hikmet ile insanlara rehberlik eden, Metafizik yasalara hakim ve her türlü konuya çözüm getirebilen meleklerdir. BM Rafael’in başında olduğu Malakim melekleri etrafındaki alanları düzenleyen ve şifalandıran ayrıca toplumsal alan tutan yönetici, yaratıcı, şifacı ve düzenleyici varlıklardır. BM Tzadkiel’in başında olduğu Chashmalim melekler düzeni gittikleri her yere ve karşılaştıkları insanlara İlahi Rahmet ve Nur ile tesir ederler, bu açıdan usta şifacılar ve ruhsal öğretmenler bu düzene daha yakındır. BM Haniel’in başında olduğu Elohim melekler düzeni özellikle Toplumsal yapıların düzenini ve işleyişini sağlayan, ulusal veya kollektif alanlarda büyük güç akışı sağlayan meleklerdir ve gerek Esma’ül Hüsna ve gerekse Shemhamphorash esmalarını genetiğinde açmış ve hayatında geniş alanda tezahür ettiren varlıklardır, Antik kültürlerin Pagan Tanrılarından en az birini tam anlamıyla yansıtabilen insanlar bu melekler düzenindendir. BM Michael’in başında olduğu Beni Elohim melekler düzeni İnsan ve Tanrı arasında köprü ve birleştirici özelliğe sahip bilginin akışını sağlayan varlıklardır. BM Metatron’un başında olduğu Hayy-ot Ha-Kadesh melekler düzeni insanlığın Sonsuz Yaratan ile doğrudan bağlantı vazifesi görmektedirler, böylelikle daimi olarak İlahi Birlik halindedirler ve İlahi Nurun taşıyıcı ve uygulayacı düzenidir. BM Sandalphon’un başında olduğu Ashim melekler düzeni ise bir melek olarak ilahi düzene yardım eden bütün insanları kapsamaktadır.

Burada niyetinizle ve iradenizle bu akışa katkıda bulunmanız ve koşulsuz sevgi ile eylemlerinizle göstermenizin bir çok getirisi olacağını belirtmeliyim. Özellikle İlahi Hizmet üzerinden Dünya üzerinde büyük bir karmik hafiflemeye ve İlahi Düzenin somut planda varlığına şahit olabilirsiniz. Bir çok kişi belki de sezgisel olarak bu niyete sahip ama doğal olarak bunu bilinçli bir şekilde yansıtmıyor. Biraz cesaret göstererek bunu yapabilirsiniz böylece eğer şartları büyük oranda yerine getiriyorsanız, kendinizi uygun gördüğünüz düzenlerin başındaki Başmeleklere belirterek metafizik bir törenle kutsanabilir ve gerektiği takdirde eğitimlerden geçebilirsiniz.

Bu kutsama töreni ile Auranız Meleksi yapıya geçerek güçlendirilecek, sezgisel bilgi akışı için gerekli kanal işlemleri yapılarak çakralarınız ayarlanacaktır. Böylelikle şuursal olarak dahil olduğunuz Melekler Düzeninden üzerinizden gerekli bilgi ve ışık akışı sağlanacak ve MerKaBa’nızın meleksel anahtarları aktifleşecektir. Bu törenler ve eğitimler sayesinde Birlik halinin doğası üzere yansıttığınız İlahi Işık ve Tesirler güçlenecektir. Böylelikle hayatınızda hizmet yolları ve ilahi düzenler de daha net bir şekilde açılacaktır. Bu törenin akabinde doğrulamanız gereken yönleriniz varsa eğer bunlar da fiziksel yaşamınız içinde Başmelek ve Melekler düzeninin rehberliğinde geçireceğiniz metafizik eğitimler ile doğrulanmaya başlayacaktır. Bilgi ve Işık akışının devamlılığı için katıldığınız düzen ile iletişimde kalmanızı tavsiye ederiz.

Geçtiğimiz aylarda yapılan şifa çalışmalarının da etkisiyle insanlığın kollektif şuuru ile Dünya şuuru bağlantısı güçlendi ve olumlu bir tesir akışı başlatıldı. Son 2000 yılın karması temizlendi ve özellikle son 200 yılda yaşanan savaşlara yoğunlaşıldı. Ayrıca Arkaik ve Atlantis çağından kalan yoğun negatif enerjiler de nötrlenerek ve dengelenerek, İlahi Düzen tarafından Dünya ve İnsanlık organizmasına hayat enerjisine aktarıldı. Bütün bu çalışmalar içinde insanların birlik bilinci ile ilahi düzenler ile koordineli bir şekilde çalışmasının önemini vurgulamalıyız.

Bu dönemde bu yüzden özellikle Kollektif Şuur alanında güçlü açılmalara şahit olabilirsiniz. Bunun içinde kollektif alana hassasiyet gösterenlerin sayısı artacaktır. Bu durumu biraz da görev çağrısı olarak algılamanız hem bireysel hem de toplumsal yaşantınızda bulunduğunuz ortamın rahatlamasını sağlayacaktır.

Reklamlar

3 Comments

   1. Her şeyden önce insi meleklerin yani Ashim ailesinin başında olan BM Sandalphon ile irtibata girebilirsin ve Kabalayı ve Hiyerarşileri biraz araştırabilirsin. BM Sandalphon sana şifa enerjisi aktarabilir ve Rahmet akışı başlatabilir.

    Biraz ne tarz yeteneklere sahip olduğuna göre değişiyor haliyle. Şu an senin kadarıyla senin tiyatro veya sanat yeteneğin var biraz. Sahip olduğun yeteneklere uygun olan bir meleği canlandırdığını düşün. Önü açılır.

    Gerekli yönlendirmeleri hem yaşadığın olaylarda hem de sezgisel yolla alırsın. Biraz içindeki içsesleri de canlandırabilir ve onları anlayarak hem içsel güzelliklerini ve meleksi yönlerini görebilir hem de şifalanma yaşayabilirsin. Karanlıkta kalan yönlerini de anlaman ve ışığa çekmen de yeteneklerinin dengeli bir şekilde açılması için önemli tabi.

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s