Kollektif Alanı Şifalandırmak

İlahi mekanizma daima işlemektedir ve görevli varlıklar toplumsal konular üzerine de hız kesmeden çalışmaktadır. Şu anda içinde bulunduğumuz ortam manevi açıdan hassasiyet geliştirmiş bir çok kişide bedensel hastalıklar oluşmasına sebep olabiliyor. Bu aslında bedenlerimizin bize yaptığı bir özveri ve sağduyu çağrısıdır, etrafımız bu kadar karmaşa ile doluyken ruhsal varlığımız haliyle Birlik Bilincinden dolayı burada acıya şahit olmakta ve deneyimlemektedir. Ancak Ruhsal planların ve Ruhsal Hiyerarşilerin dünyevi plandaki varlığına da bu zor zamanlarda şahit olacağımızı öngörüyorum.

Bu yüzden Kollektif Alanı şifalandırıcı çalışmalar yapmak bu hassasiyete sahip olan Esas Varlıklarımızdan gelen bir ödev olduğunu anlamak gerekir. Dünyanın hepimizin aynı zamanda yaratıcı nurdan gelen varlıklar olarak ortak yaratım alanımız olduğunun bilincinde olmak hassasiyetimizin getirdiği bir takım sorumluluklara gelmemizi sağlar.

Toplumsal alanı şifalandırma konusunda Başmelek Raphael’in rehberliğini almak çok yerindedir. Raphael’in rehberliğiyle kollektif problemlerin kaynağını tespit ederek ondan gelen temizleyici, dengeleyici ve şifalandırıcı enerjileri bu noktalara kanalize etmek toplumsal gerginliğin yatışması için uygun bir adımdır.

Şu anda yaşadığımız problemler bir çok alandan kendini gösteriyor, Duygusal, Zihinsel, Ruhsal, İradi ve diğer Sübtil boyutlarda bunların tespit edilmesi için somut plandan (internet, medya) gelen verilerle uyumlu halde subtil alandan aldığımız bilgiyi yoğurarak ışığımızı parlatmayı öğrenebiliriz. Böylelikle hem eylemlerimizle hem de enerjetik yayınımızda kollektif alanı da şifalandıran bir tesir akışı başlatabiliriz.

İlahi Güç sevgi ile yapılan işler ile sabitlendiği zaman kollektif alanın da rahatlıkla temizleneceğinin bilincinde olmalıyız. Kendi içimizdeki problemlerin de bu yüzden görülmesi gerekir, bunların bazıları kollektif alana bağlanmamız için bir köprü olurlar. Kendi bilinçaltımızdan kollektif bilinçaltına da bağlıyızdır ve Taç-Kalp çakralarını beraber çalıştırarak

Bu şifalı enerjileri bir çok açıdan kollektif alana kanalize edebilirsiniz.

– Sosyal medyadan yaptığınız paylaşımlar
– Ürettiğiniz fikir ve sanat Eserleri
– Toplumla girdiğiniz diyalog
– Yakın ve uzak çevrenize bahsettiğiniz görüşleriniz
– Meditasyon, Dua ve Ritüel
– Karma Yoga
– Ruhsal Hizmet ve Sevgi

Özellikle soyut planlardan bilgi aktarma konusunda toplum tarafından otorite olarak görülen astrolog, kahin, şifacı ve kanal medyumların aldıkları bilgiyi mevcut problemleri çözecek hale getirdikten sonra paylaşımlarda bulunması kollektife faydalı olacaktır. Zira aktarılan bilgi ve yorumlardan geçen enerjinin ilahi enerji taşıması için çözümleyici, düzenleyici ve dengeleyici bir açıdan yazılmış veya söylenmiş olması ruhsal planlar açısından önemlidir. Boğaz çakranın dengelenmesi bu konularda daha rahat bir akış başlatmak için size yardımcı olur.

Sosyal medyadaki paylaşımlarınızda paniğe, korkuya veya öfkeye kapılmayın. Durumun daha netleşmesi için rahatlatıcı ve zorluklardan geçmek için ilham veren, çözüm üreten paylaşımlar ışığın yayılmasına yardım eder.

Fikir ve Sanat eserlerinizi şifalı, olumlu, çözümcü veya ruhsal ışığınız ile yüklemeniz ve kollektif alana paylaşmanız da çok etkili olacaktır.

Ayrıca toplumla girdiğiniz diyalog çok önemlidir. Toplumun belli kesimlerini ayrımcı ve aşağılayıcı bir gözle baktığınız durumda zihinsel olarak o kişiye ulaşamazsınız. Bu yüzden Birlik Bilinci geliştirmek için Kalp çakrayı herkese açmak da daha doğru bir görüşe gelmemizi ve bu sayede zor zamanlarda doğru hareket etmemizi sağlar. Toplumla diyaloğa girerken eski düşmanlarımızdan kazanabildiğimiz kadar dost kazanmamız Birlik Bilincini somut bir şekilde yaşamamız için önemlidir. Daha önce konuşmadığınız kişilerle konuşun ve stereotipik algının nasıl da kollektif bilinç için zararlı olduğunu görün.

Meditasyonlarınız, Dualarınız ve Ritüellerinizle de kollektif alanı şifalandırmaya niyet etmeniz de alanı şifalandırmaya odaklanmanızı sağlar. Tanrı ve Meleklerle irtibat halinde olmanız ve yardımını getirmesini isterseniz mucizelere şahit olabileceğinizin bilincinde olun.

Kollektif Alanı Şifalandırmak için Meditasyon

– Dik oturun ve rahatlayın.
– Kalp Merkezinize odaklanın
– Nefesinizi takip edin, zihninizi bir süre unutun
– İlahi Işığın başınızın tepisinden girerek kalbinize dolduğunu, şifa enerjisinize dönüştüğünü ve taştığını imgeleyin
– Şuurunuzu kollektif alana açın.
– Kalbinizde karadeliği görün ve bu ışıkla oradan gelen enerjinin dönüştüğüne şahit olun.
– 5-10 dakika kadar sonra bu ışığın kök çakranız ve ayaklarınızdan aşağı Dünyaya ulaştığını ve gördüğünüz negativiteyi şifalandırdığını ve dönüştürdüğüne şahit olun.

Ayrıca Bakınız

Kalp Çakranızı Keşfedin
Apollo Şifa Alanı – Astral Mekanlar
Kalp Menzili – Nefs-i Mütmaine ve Karma Temizliği

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s