Apollo Şifa Alanı – Astral Mekanlar

Herkesin kolayca, uzaktan ve ücretsiz şifa çalışmaları yapabilmesi için bilincinizle çok rahatlıkla ulaşabileceğiniz Apollo Şifa Alanından şifa enerjilerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda çağırabilir ve şifa konuları hakkında metafizik yollarla eğitim alabilirsiniz.

Apollo Şifa Alanı aslında Güneşte bulunmaktadır ve beden ötesi projeksiyon, meditasyon veya sadece öğrenme veya şifalanmaya niyet ederek bu şifa alanından faydalanabilirsiniz. Güneş ezoterik olarak güneş sistemimizin yönetici varlıkların, şifacı ışık varlıklarının ve Üstatların bulunabileceği yerdir. Burada bir çok konuda eğitim alabileceğiniz metafizik okulları bulunur ve bir çoğumuz gece uykumuzda ve bazı bilinç seviyelerinde buradaki okullarda Üstatlardan ders alırız ve bazen de şifalanmaya geliriz.

Buraya erişim yapabilmeniz için meditasyon yaparken veya uzandığınızda Apollo Şifa Alanına gitmek istiyorum diye bir kaç kere tekrarlayın veya bilinç seyahati için herhangi bir araç kullanabilirsiniz,. Eğer bilinç seyahatine yeni başlıyorsanuz Başmelek Rafael’den sizi Apollo Şifa Okuluna taşımasını da isteyebilirsiniz. Zihniniz bu alana düşünce hızında ulaşacaktır. Hiçbir şey görmeseniz bile bu alana girdiğinizi buradaki sevgi dolu ve neşeli atmosferinden anlayabilirsiniz ve bazen benimle de karşılaşabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz şifa çalışmaları belirttiğiniz takdirde size yapılacaktır.

Eğer bir konu hakkında eğitim almak istiyorsanız bunu da danışma bölümünde belirtirseniz sınıflara kaydolursunuz, bu durumda Üstatlar ve Rehber varlıklar iç sesiniz ve sezgileriniz aracılığı ile size gündelik hayatınızın içinden yardım ve rehberlik edecektir, ancak derslerinizin devam etmesi için gün içinde aldığınız dersle ilgili deneyimlerinizi not almanız yararlı olur. Dersliklere yapacağınız bilinç seyahatlerinde ve gün içinde aldığınız eğitimler ile ilgili notlar tutmanız derslerinize devam ettiğinizin bir göstergesidir.

Apollo Şifa Alanının içinde gidebileceğiniz yerler.

Danışma

Derslikler – Apollo Şifa Alanı aynı zamanda bir şifa okuludur ve bu metafizik okula geldiğinizde bilincinizi dersliklerde tutmanız halinde bir çok şifacılık konusu hakkında sezgisel yolla eğitim alabilirsiniz.

Dersliklerde Eğitim Alabileceğiniz Konular
– Evrensel Birlik Bilinci
– Temel Şifacılık
– Yaratıcı Şifacılık
– Bitkiler ve Sağlıklı Kullanımı
– Besin ve Diyet
– Denge ve Sağlık Prensipleri
– Psişik Yetenekler ve Farkındalık
– Telepati ve Duruişiti
– İlham Kanallarının Temizliği
– Beden Dışı Deneyim
– Astroloji ve Şifacılık
– Zaman ve Akış Kanunları
– Eterik Devre ve Düzenekler
– Merkaba Gizemleri

Kütüphane
Apollo Şifa Alanı Kütüphanesi akaşik kayıtlara bağlıdır ve bu sayede buradan ilgilendiğiniz şifa konularıyla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Free Hugs Kafeterya
Kendinizi canlandırmak ve eterik bedeninizi beslemek için kafeteryaya gelebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla da burada buluşabilirsiniz. Tip Box’ımıza öpücüklerinizi bırakmayı unutmayın.

Eczane
Fiziksel ve Psikolojik rahatsızlıklar için enerjetik ilaçlar alabileceğiniz eczanemiz de mevcuttur. Buraya geldiğinizde rahatsızlığınızı söylemeniz ilacınızı almanız için yeterlidir, uzmanlarımız enerjetik ilacınızı gününde ve saatinde enerji bedeninize mide çakranıza nakleder ve şifalanma sürecinizi başlatırlar. Somut planda düzenli olarak kullandığınız ilaçların bedeninize daha uyumlu çalışmasını ve enerjetik olarak daha tesirli olmasını istiyorsanız da eczacılarımıza belirtebilirsiniz.

Uyumlama ve Aktivasyonlar
Ateş – Su – Hava – Toprak
Kozmik Kundalini
AuRaMa Şifa Enerjisi

Horus 3. Göz Enerjisi
Anubis Dönüştürücü Enerjisi
Asklepios Şifa Enerjisi
Mor Alev

Spa ve Masaj
Rahatlamak için Apollo Şifa Alanında bulunan Spa bölümünde gençleştirici enerjilerle bedeninize ve cildinize zindelik getirebilir, enerjetik masajlarla da stresinizi atıp rahatlayabilirsiniz.

Şifa Hizmetleri
Fiziksel ve Sübtil bedenlerinizdeki her türlü problemleri çözebileceğiniz ve mevcut sağlığınızın korumak için önleyici çalışmalar yapabileceğiniz Şifa ve Işık alanları vardır.

Bazı hizmetlerin bir kaç kere tekrarlanması gerekebilir.

– Ameliyathane
– FDMR (Fiziksel-Duygusal-Mental-Ruhsal) Dengeleme
– Çokboyutlu Bütünlük
– İlişkiler ve Eterik Kordonlar
– Travmalar
– Yin/Yang Polarite Dengesi
– Enerji Dengeleme
– Meridyen Temizliği
– Çakra Temizleme ve Dengeleme
– Stres Azaltma
– Geçmiş Yaşamları Entegre Etme
– Parazit Temizliği
– DNA Tamiratı ve Yeniden Kodlama
– Cinsel Şifa
– DNA Aktivasyonları
– Karma Yönlendirme
– Astrolojik Enerjilerin Dengelenmesi

Burada yazılanlar Apollo Şifa Alanındaki hizmetlerin sadece bir bölümüdür, daha fazlası için Danışmadan bilgi alın.

Reklamlar

2 Comments

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s