Tütün’ün Faydaları – Şamanik Bilgelik

Tütün şamanların dua ve niyet yükleyerk kullandıkları bir güç bitkisidir çünkü Astrolojik olarak Mars ve Kabalistik olarak Geburah-Güç ile bağlantılıdır bu da kişinin iradi olarak bilinçaltı enerjilerini kendi niyetlerine yöneltmesi için yardımcı olur. Bu yüzden haritanızda Mars’ın konumuna göre Tütün sizde belli başlı etkiler yapabilir, ayrıca bulunduğu burçta yönetici veya yükselen gezegenlerin enerjilerin etkinleşmesini de sağlayarak Astrolojik haritanızın vaatlerini gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz, çünkü Mars gezegenin tesiri haritanızdaki enerjileri ileri taşıyan bir tesirdir.

Ancak paket sigaralar hali hazırda ambalajlı olduklarından ötürü üreticilerinin reklamları aracılığıyla niyet taşırlar. Paket sigaralar hem üzerinde taşıdıkları sağlık uyarılarının oluşturduğu ölüm, hastalık, kısırlık gibi korkuları uyandırabileceği hem de satışları arttırmaya yönelik bağımlılık yapıcı niyetler taşıdığı da düşünülmelidir. Bu yüzden açık tütün kullanmak ya da sigara içmeden önce onun üzerindeki niyetleri ve negatif enerjileri üfleyerek temizlemek veya ateşle daha yüksek enerjilere dönüştürmeniz evlâdır. kendi niyetinizi yüklediğinizde sigara içmek size kendi belirlediğiniz yönde fayda sağlayan ama fiziksel sağlığa biraz zararı olan ve böylece iyilik derecesi daha yüksek bir alışkanlığa dönüşecektir.

Tütüne ne niyet yüklerseniz bedeninizdeki enerji o yönde çalışacaktır. Kendi halinde Mars gezegeninin esmalarını taşır Kök ve Mide çakranızı etkinleştirir ve alt planlardaki subtil enerjilerin dönüşmesini sağlar. Kundalini enerjisi bedenimize kök çakradan girer ve İlahi Muradın doğrultusunda hareket eder. Bu yüzden aslında tütün ruhsal açıdan çok faydalı bir bitkidir, bedene zarar vermediği sürece de bu faydasından keyifle yararlanılabilir. Bu açıdan düşünülüp farkındalıkla yaklaşıldığı zaman tütün aslında acılarımızı ve stresimizi azaltmamıza yardımcı bir arkadaş ruh gibi görülebilir.

Bu yüzden tütüne ne inanç yüklerseniz buna yönelik çalışır ve kargaşanın içinde tek bir yön tutabilmenize yardımcı olur.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s