Yazarak Şifa – Ruhsal Rehberler için Kapı Açma

İçinden çıkamadığınız bazı problemleri aşarken kullanabileceğiniz etkili tekniklerden bir tanesi kaleminizle sizi işin içinden çıkarabilecek bir rehbere kapı açmaktır. Bunu probleminizin çözümünü araştırdığınız bir hikayede bu problemi çözen bir karakter yaratarak çok kolaylıkla yapabilirsiniz.

Bir kaç derin nefes alıp sakinleşin. Aklınızdaki soruları ilk önce kağıda dökün ve çözümünün evrenin aklına ve İlahi ve Nurani olan Tanrısal Akla sorun, bu esnada Kalp ve Taç çakralarınıza odaklanarak bütünün hayrı için Tanrını, Yükselmiş Üstatların ve Meleklerin rehberliğini isteyebilirsiniz. Bundan sonrasında enerji bu merkezlerin yanı sıra Boğaz ve 3. Gözünüzden de birleşerek size doğrudan bir çözüm getirecektir. Mevcut problemlerinizin İlahi Yardım ile çözüleceğine gerçekten inanın çünkü bu inanç sizi zorluklar boyunca taşıyacaktır. Ancak bu inancı akılla ve iradenizle de yoğurduğunuzu ve aynı zamanda İlahi yardımın ve ilhamın da size doğrudan veya dolaylı olarak Tanrıdan, Üstatlardan ve Meleklerden geleceğini unutmayın, çünkü bu işte hep birlikteyiz.

Size rehberlik edecek karakteri hayalgücünüzde ve kağıt-kalem ile nitelendirdikten sonra hikayenizi mevcut problemlerinizi çözdüğünüz hayatınızın akışı içinde yazın, ilk önce bir baştan sona yazın, zaten süreç içinde probleminiz çözülecektir. Ardından yaşadığınız deneyime göre hikayenizi bitirebilirsiniz, ister kapatın isterseniz açık uçlu bırakın.

Ayrıca yazdığınız bu hikayeyi okuyan kişiler içinde aynı problemi yaşayan insanlara da bu karakter zihinsel boyutlarda rehberlik edecektir. Böylelikle sadece kendinizi değil başkalarının da şifalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Söylediğiniz sözler ve yazdığınız kelimelerin hayatınıza etkisi büyüktür bu yüzden günlüğünüzü olumlu duygularla ve çözüm odaklı bir yaklaşımla yazmak, problemlerin çözümünü de beraberinde getirecektir.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s