Yaratıcı Şifacılık Eğitimleri

Şifacılık yaratıcılığınız ve hayal gücünüzün aktif bir rol üstlendiği bir alandır. İmgelem gücü şifanın gerçekleşmesi için enerjiyi yönlendirmemize yarar. Kurduğumuz hayal aklımız ve mantığımızla da uyuştuğu zaman bu hayalin gerçekleşmesini engelleyecek bir şey yoktur. Vuku bulan her olay aslında ilk önce soyut ve manevi planlarda oluşmuş ve ondan sonra somut gerçekliğimize tezahür etmiştir.

Şifacılık biraz da olumlu değişimin olmasını sağlama bilimi ve sanatıdır. Yaratıcılık problemlerin çözümü için bize olanaklar açar, ancak bu olanaklar evrensel yasalar dahilinde gerçekleşir. Ruhsallığın vurgulandığı bu alanda hem bilimsel hem de sanatsal bir yaklaşım geliştirerek çok etkili bir şifacı olabiliriz.

Bu durumda hayalgücümüzü evrensel yasalar dahilinde çalıştırarak hayallerimizi gerçekleştirebiliriz. Bu yasaların farkında olmak, nasıl çalıştığını ve birbirleriyle nasıl bir ilişkileri olduğunu anlamak bir şifacı için çok önemlidir. Anlayış uygulamaya konduktan sonra mucizelerin olağanüstü olmadığı da anlaşılır.

Yaratıcı Şifacılık eğitiminde Temel Şifacılığın üzerine öğrencinin sahip olduğu kaynaklar dahilinde yaratıcı bir şekilde kendi yöntemlerini ve araçlarını geliştirirek, hayalgücünü yaratıcı bir şekilde kullanarak şifa ve olumlu değişimin yollarını araştırması ve gerçekleştirmesi amaçlanmaktadır.

Eğitim içeriği ve daha fazla bilgi almak için Sağlıklı Şifacılık facebook sayfasından veya iletisim@sagliklisifacilik.com mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s