Hemşireler için Psişik Korunma Eğitimi

Hastalık, acı, ölüm ve beraberinde gelen türlü olumsuz enerjetik tesirlere karşı açık olan sağlık personelinin bir takım koruyucu yöntemler uygulamak özellikle uzun vadede bu meslek grubundaki kişilerin bedensel ve psikolojik sağlığı için önem teşkil eder.

Yapılan araştırmalar ile hemşirelerin bütün meslek gruplarına kıyasla en çok depresyon oranının görüldüğü tespit edilmiştir. Hastane ortamı ve mesleki koşullar depresyon ihtimalini yükseltiyor. Depresyon kişinin yaşam enerjisini düşürdüğünden dolayı bağışıklık sistemini zayıflatır, bu da bir çok hastalığa ve istenmeyen duruma karşı davetiye çıkarabilir.

Hastane ortamı enerjetik olarak hem fiziksel hastalıkların eterik karşılıklarını barındırır, hem de hastalıkla beraber gelen hem hastaların hem de refakatçi ve ziyaretçilerin duygu ve düşüncelerini barındırır. Hastanelerde yaşanan acı ve ölüm deneyimi de hastanenin psişik ortamını etkileyen faktörlerdir. Terkedilmiş Yetimhane, Hastane ve Hapishanelerin içinde çok fazla paranormal olayla karşılaşılmasının sebebi psişik ortamda rahatsız enerji formlarının bulunmasıdır. Terkedilmemiş bir hastanede bu tür enerji formları orada çalışan kişilere ve hastalara tesir edebilir. Bu duruma bilinçli bir şekilde yaklaşılması bu tesirlerin ortadan kalkması için yeterlidir.

Bir çok kişinin sarsılacağı şiddette olumsuz durumları sağlık personelleri sıklıkla katılımcı veya gözlemci olarak deneyimlemektedir. Zaman içinde elbette sağlık personeli bulundukları koşullara adaptasyon gösteren zihinsel ve duygusal alışkanlıklar geliştirmektedirler. Ancak buna rağmen depresyon oranı yine yüksektir. Bu durumda ortam koşullarına daha yüksek bir adaptasyon göstermek için enerji, duygu ve düşünceye dair koruyucu, dönüştürücü ve arındırıcı tekniklerin uygulanmasının ve iş dışı yaşamlarında olumsuz durumlardan kaçınmanın ve en aza indirmenin sağlık personeline çok yardımcı olacağını düşünüyorum.

Bu yüzden özellikle hemşireler olmak üzere sağlık personelinin ihtiyaçlarını gözeterek özel bir enerji eğitimi sunuyorum.

  • Negatif Enerjileri Deşarj Etme ve Dönüştürme
  • Korunma Teknikleri
  • Yabancı Enerjilerden Etkilenmemek
  • Temel Bilinçaltı Teknikleri
  • Sakin Kalabilme
  • Enerji Emenlere Karşı Teknikler
  • Kundalini Güçlendirme

Detaylı bilgi almak için
Mail : egitim@sagliklisifacilik.com
Facebook: Sağlıklı Şifacılık

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s