Enerji Şifacılığı Eğitimleri

1d46148ecaf6a778c769be7ee4f5c113Enerji seviyesi çokboyutluluğa açılan kapıdır ve bütünlüğümüzde bir bağlantı ve merkez görevi görür. Enerji seviyesine yapılan müdahaleler ile hem fiziksel rahatsızlıklar hem de psikolojik durumlar şifalanabilir.

Kundalini Yoga, Nefes Terapi, Reiki ve çeşitleri, Evrensel Enerjiler, Biyoenerji, Qi-Qong, Akupunktur, Ses, Renk, Aura, Çakralar ve Meridyenler ve daha nice konu Enerjetik Boyut ana başlığı altında toplanmıştır. Ancak bunlar tek tek ele alındıkları zaman Enerji Şifacılığı yapabilmek için yeterli bir temel oluşturamamaktadır ve Enerji Boyutuna dair bilgi ve yöntemler eksik kalmaktadır. Bu bazen sağlıksız durumlar bile oluşturabilmektedir.

Enerji seviyesiyle ilgili bir çok sistem aynı konuyu farklı cümlelerle ifade edebilirken, bir çok farklı durum da aynı cümleler ile açıklanabildiğine şahit oldum. Özellikle Enerji Seviyesinin kanunları bilinmediği ve yanlış yorumlandığı durumlarda Şifaya dair çabalar boşa çıkabilir veya bir takım komplikasyonlar oluşabilir. Çokboyutluluğun nasıl çalıştığı, Ne zaman ne yöntem kullanılacağı, problemlerin asıl kaynağının tespit edilmesi ve hem fiziksel hem de enerjetik anatomi bilgisi Enerji Şifacılığı yapabilmek için olmazsa olmazdır.

Bir çok Evrensel Enerjinin uyumlamaları bulunmakta ve uygulayıcılar kişileri enerji ile tanıştırmakta ve bir gün içinde bazı temel bilgileri vermektedir. Ancak enerji seviyesi kişiye bir günde açılmadığı gibi bu konuda kendini eğitmesi doğru kaynaklara ulaşıp ve deneyimlerini doğru yorumladığı durumlarda bile seneler alabilir. Bir çok kişi için tamamen yeni bir gerçeklik olan Enerji Boyutu için bir eğitmen tarafından etraflıca bir eğitim almak özellikle sağlam bir Temel atmak için önem teşkil eder.healing-4-1-1

2009 yılında başlayan enerji şifacılığı yolculuğumda kazandığım deneyim ve yaptığım araştırmalar sonucunda içinde Geleneksel ve Modern Ezoterik Şifa yöntemleri ve Enerji seviyesine dair bir çok konunun yanı sıra Anatomi, Pataloji ve Psikolojiyi de içeren ve kendi ihtiyaç ve yeteneklerinize göre şekillenebilen 3 Aşamalı bir Enerji Şifacılığı eğitimi oluşturdum. Bu eğitimlerde enerji planına dair yaptığım araştırmalar sonucu harmanladığım teorik bilgi üzerine deneyimlerim sonucu kazandığım pratik yöntemleri en uygun şekilde Şifacılığa meraklı olan ve meslek olarak yapmak isteyenler aktarıyorum.

Eğitimler İstanbul’da yapılmaktadır. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki mail adresinden ve Sağlıklı Şifacılık facebook sayfası üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

egitim@sagliklisifacilik.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s