İlişkilerin Enerjetik Boyutu (Video)

Reklamlar

2 Comments

 1. Bilgiler için çok teşekkürler, video’yu çok beğendim. Ben yaklaşık 3 yıl önce boşandım. Eski eşimle bağımı 1 yıl önce şifa çalışmaları yapan Meral Bakır kesmişti. Her zaman her şeyi kendimiz yapamayız demişti. Yaklaşık 20 gün önce eski eşim birden bir mail ile ortaya çıkıverdi…Bana çok iyi şeyler hissettirmedi..Tamamen kesmek diye bir şey nasıl olabilir bunu anlayamıyorum. Bir insan, kadın, erkek, arkadaş farketmez hayatınızda anılarınızda var olmuşsa tamamen nasıl çıkabilir ki, nasıl bağ kesilebilir? Anılardan, hafızadan çıkış?!?!

  Beğen

  1. Anılar haliyle hafızanızda kalmaya devam eder. Her ilişki aslında bir enerjetik alana sahiptir, bu alanın içindeki duyguları ve enerjileri temizleyebiliriz. Anıları silmekten ziyade artık rahatsız etmeyen bir hale getiriyoruz. Anının bıraktığı izlenim, anının gücü oranında hafızaya yerleşir, bu yüzden eski eşinizi veya annenizi unutmanız gibi bir durum yoktur, ortada çok fazla deneyim vardır. Zihin ancak o kişilerden uzak tutulabilir. Bu da biraz probleminiz olmadığı kişiyi çok düşünmezsiniz gibi düşünülebilir, düşünseniz bile problem değildir zaten.

   O anda kendisinin duygusal durumunu da empatik olarak hissetmiş olabilirsiniz, sizden bağımsız olarak, kendisi o an için bağ kurmaya ve hislerini aktarmaya niyet ediyor haliyle.

   Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s