Eterik Kancalar

Eterik kancalar çakralar arasındaki eterik bağlardan farklı olarak aşırı ve dengesiz duygu yüklerini taşımak için eterik bağlardan ayrı yapılar olarak ilişki bağlarına eklenebilirler. Kancaların eterik bağlardan farkı sadece çakralarla sınırlı olmaması ve herhangi bir organdan veya bedenin herhangi bir noktasından diğer kişiye bağlı olabilmesidir.

etheric[1]Eterik kancaların varlığı genelde bir kişiye dair obsesyon, takıntılı düşünceler, derin ve kompleks duyguların sıklıkla ve kendiliğinden ortaya çıkması ile anlaşılabilir. Eterik kancaların olduğu yerde enerji kaçağı da vardır.

İhanet, takıntı, nefret, öfke, korku, şiddete maruz kalma, suçluluk, söylenmemiş sözler, kıskançlık, haset, haksızlık gibi durumlarda kancalar oluşabilir. Kancanın bağlandığı yer kancanın içeriğindeki duyguya göre belirlenir.

Bir şifacı kancaları tespit etmek için empati, durugörü veya diğer sezgisel yetenekler kullanılabilir. Sezgisel Anatomi bilgisiyle de duygunun içeriğine göre kancanın yeri tespit edilebilir.

Eterik Kancaları Şifalandırmak için;

  • Rahatlayın ve kendinizi topraklayın.
  • Derin nefesler alıp duygusal alanınıza ve üçüncü gözünüze odaklanın.
  • İlahi Işığı ve Şifa enerjilerini size yardım etmesi için davet edin. Bu çalışma sırasında Mor Alevi kullanabilirsiniz, ancak başka enerjileri de kullanmak mümkündür.
  • Aranızda kanca oluştuğunu düşündüğünüz kişiyi aklınıza getirerek bedeninizi tarayın. Kancalar sanki orada bir kanca varmış gibi bir batma hissi veya enerji kaçağı olarak anlaşılabilir. Üzerinde durduğunuzda ani bir duygu deşarjı olabilir veya kötü anılar gözünüzde canlanabilir.
  • Kancayı tespit ettiğinizde, kancayı çıkarıp kaldırmaya ve içeriğindeki enerjilerin bütünün en yüce hayrına en uygun enerjilere dönüştürmeye niyet edin.
  • Kancayı rahatlatmak için elinizle veya 3. gözünüzle ona şifalandırıcı dönüştürücü enerji yüklemesi yapın.
  • Bundan sonra elinizle çekip Auranızdan birkaç metre uzağa gönderip kancayı patlatın veya Işık veya Mor Alev ile dönüşmesini izleyin.
  • Rahatlama yaşarken tadını çıkarın.
  • İşiniz bittiğinde şifa çalışmanızı topraklama ile kapatın
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s